UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ

Operacja własna LGD - brak zgłoszeń 

Data publikacji: 07.08.2020 rok

W związku z umieszczeniem w dniu 08.07.2020 roku na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania ,,Partnerstwo na Jurze" ogłoszenia o planowanej do realizacji operacji własnej nr 1/2020/w ( http://partnerstwonajurze.pl/news_show_single.php?id=1015)informujemy, że w terminie 30 dni od dnia zamieszczenia w/w informacji, tj. do dnia 07.08.2020 roku, żaden podmiot inny niż LGD, a uprawniony do wsparcia, nie zgłosił zamiaru realizacji operacji własnej.

W związku z powyższym Zarząd Stowarzyszenia przekaże w najbliższym czasie do Zarządu Województwa wnioski u udzielenie wsparcia na realizację  operacji własnej

 

 

Operacja własna LGD - brak zgłoszeń

Data publikacji: 07.06.2018 rok

W związku z umieszczeniem w dniu 07.05.2018 roku na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania ,,Partnerstwo na Jurze" informacji o planowanej do realizacji operacji własnej LGD pn.: ,,EKO-Chrzanolandia - kompleksowy projekt edukacyjny dla mieszkańców powiatu chrzanowskiego"

informujemy, że w terminie 30 dni od dnia zamieszczenia w/w informacji, tj. do dnia 07.06.2018 roku, żaden podmiot inny niż LGD, a uprawniony do wsparcia, nie zgłosił zamiaru realizacji operacji własnej.

W związku z powyższym Zarząd Stowarzyszenia przekaże w najbliższym czasie do Zarządu Województwa wnioski u udzielenie wsparcia na realizację powyższych operacji własnych.

 

Operacja własna LGD - brak zgłoszeń

Data publikacji: 23.03.2018 rok

W związku z umieszczeniem w dniu 21.02.2018 roku na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania ,,Partnerstwo na Jurze" informacji o planowanej do realizacji operacji własnej LGD pn.: ,,Promocja tradycyjnych potraw lokalnych"

informujemy, że w terminie 30 dni od dnia zamieszczenia w/w informacji, tj. do dnia 23.03.2018 roku, żaden podmiot inny niż LGD, a uprawniony do wsparcia, nie zgłosił zamiaru realizacji operacji własnej.

W związku z powyższym Zarząd Stowarzyszenia przekaże w najbliższym czasie do Zarządu Województwa wnioski u udzielenie wsparcia na realizację powyższych operacji własnych.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze