UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 06 grudnia 2011
Konferencja prasowa

Wieści o niezwykle udanym udziale w Konkursie Szopek Krakowskich dotarły do Starostwa Powiatowego i z tej okazji Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” została zaproszona do udziału w konferencji prasowej. Na konferencję zaprosiliśmy także Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mętkowie, które w Krakowie promowały produkty lokalne. Na potwierdzenie słów, że ich wypieki zrobiły podczas Konkursu piorunujące wrażenie, Panie przygotowały jeden ze swoich sztandarowych produktów- przepyszny piernik którym poczęstowały nie tylko przybyłych przedstawicieli mediów ale i Przewodniczącego Rady Powiatu.

link do galerii: http://www.partnerstwonajurze.pl/galeria_show_single.php?id=3

Informacja prasowa: http://chrzanowski24.pl/wiadomosci-lokalne-dla-powiatu-chrzanowskiego/szopka-z-metkowa-walczy-o-wygrana-w-krakowskim-konkursie

http://powiat-chrzanow.pl/component/content/article/39-na-gownej/1542-oryginalna-promocja-chrzanowskiej-ziemi.html

Artykuł w gazecie "Przełom" nr 50 (1020) 14 XII 2011:

Mętków.jpg

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze