UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ

Szanowni Państwo,

W związku z rozpoczęciem badania opinii i satysfakcji beneficjentów zmierzającego do weryfikacji usług świadczonych przez LGD i dostosowaniu ich do potrzeb społeczeństwa, biuro Lokalnej Grupy Działania ,,Partnerstwo na Jurze” zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety 

 

Ankieta

 

Przekazane przez Państwa opinie i uwagi są bardzo cenne, pomogą usprawnić i udokumentować poziom usług świadczonych przez LGD

 

Wypełniony formularz należy:

- odesłać na adres mailowy: biuro@partnerstwonaurze.pl, lub

- przesłać pocztą na adres: Lokalna Grupa Działania ,,Partnerstwo na Jurze” ul. Focha 3, 32-500 Chrzanów, lub

- doręczyć  osobiście do biura LGD ul. Focha 3, 32-500 Chrzanów, pokój 202

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze