UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ

,,Szanty na Wiśle"

     

  

Plakat

http://www.rokwisly.pl/

,,Szanty na Wiśle" organizowane w skansenie w Wygiełzowie 23 lipca to impreza plenerowa dedykowana promocji zasobu jakim jest rzeka Wisła.

Pragniemy pokazać wpływ Wisły i innych akwenów wodnych w naszym powiecie na przemysł, gospodarkę, rolnictwo, rybołówstwo oraz na wykorzystanie czasu wolnego mieszkańców, 

Mamy nadzieję, że będzie to interesujące wydarzenie zrzeszające wszystkich pasjonatów akwenów wodnych i dobrej muzyki szantowej.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu chrzanowskiego choć nie tylko zarówno tych młodszych jak i starszych do uczestnictwa, tak abyśmy stworzyli niezwykły klimat tego całego wydarzenia. Mile widziane przebrania w stylu marynarskim, rybackim czy pirackim.

 

Organizatorzy:

Lokalna Grupa Działania ,,Partnesrtwo na Jurze"

Muzeum – Nadwiślański Park Etnograficzny w Wygiełzowie i Zamek Lipowiec

 

 

Wydarzenie współpinansowane ze środków:

Województwa Małopolskiego

Powiatu Chrznowskiego

Gminy Babice

 

 

 

 

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze