UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ

                                                               

 „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Warsztaty realizowane w ramach operacji własnej LGD pt. ,, EKO-Chrzanolandia - kompleksowy projekt edukacyjny dla mieszkańców powiatu chrzanowskiego” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich dla przedsięwzięcia: 3.2 Innowacyjne działania edukacyjne, w zakresie proekologicznych rozwiązań, promujących ochronę środowiska i przeciwdziałanie zmianom klimatu.

 

 

W dniu 01.03.2019 r. w godz. od 9:30 do 10:30 w Przedszkolu Samorządowym nr. 2 w trzebini odbyły się warsztaty ekologiczne, których tematyką były Odnawialne Źródła Energii. W warsztatach udział wzięło 20 dzieci w wieku od 6 do 7 lat. Podczas zajęć dzieci zdobywały wiedzę na temat źródeł energii, które nie szkodzą środowisku. Energii słońca, wiatru, wody nigdy nie zabraknie a moze sie tak stać z energią nieodnawialną np. węglem kamiennym. Dzieci poznały sposoby wykorzystywania tej energii w różnych dziedzinach zycia. Zajęcia były ciekawym przeżyciem dla maluchów i nie tylko.

 

W dniu 28.02.2019 r. w Przedszkolu Samorządowym w Mętkowie odbyły się warsztaty ekologiczne. 
W zajęciach wzięło udział 35 dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Podczas ćwiczeń dzieci zdobyły wiedzę i umiejętności dotyczące segregowania śmieci. Dowiedziały się, że niektóre śmieci mogą być ponownie wykorzystane i przetworzone na przedmioty użyteczne. Warsztaty były ciekawym przeżyciem dla przedszkolaków.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze