UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Poniedziałek, 21 marca 2016
Podsumowanie warsztatów wielkanocnych z harcerzami

W piątkowe popołudnie LGD „Partnerstwo na Jurze” zakończyła cykl warsztatów pt. „Wielkanoc wokół nas” adresowanych do harcerzy z Hufca ZHP Chrzanów.

Celem warsztatów było nie tylko przybliżenie i upowszechnienie wielkanocnych tradycji, ale także nauka i nabycie nowych umiejętności oraz zacieśnienie współpracy. Ponadto uczestnicy dowiedzieli się, że obecnie celebrowanie Świąt Wielkiej Nocy znacznie różni się od tego, jak bywało niegdyś.

Efekty prac wykonanych podczas warsztatów i w domu zostały zaprezentowane w trakcie wydarzenia Chrzanolandia zaprasza na … Jarmark Cudów w Libiążu w dniu 19 marca 2016 roku. Harcerze sprzedawali swoje prace i tym samym wspomogli wspólny budżet drużyn. Należy brać przykład z młodych, aktywnych ludzi kultywujących harcerskie tradycje pracy na rzecz wspólnego dobrego .

Tematami warsztatów były: bibułkarstwo, wielkanocne ozdoby z filcu, artykuły dekoracyjne i świąteczne.

W czterech warsztatach zorganizowanych przez LGD brali udział harcerze z drużyn:
- 10 PDH „Ignis Vitae”,
- 8 PDH „Widmo”,
- 4 ŚDH „Płomienie”,
- 7 DH „Chwat”.

LGD „Partnerstwo na Jurze” dziękuje harcerzom za zaangażowanie, poświęcony czas i udział w warsztatach.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze