UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 10 czerwca 2016
16. Wielka Parada Smoków w Krakowie 16. Wielka Parada Smoków w Krakowie

Motywem przewodnim tegorocznej parady organizowanej przez krakowski Teatr Lalki i Maski „Groteska”, która odbyła się w dniu 5 czerwca 2016 roku, byli europejscy mistrzowie malarstwa. Największe osiągnięcia kultury europejskiej pozwoliły obdarzyć smoki wyjątkowym pięknem i czarem.

Grand Prix wygrała Szkoła Podstawowa im. Stanisława Wyspiańskiego z Poręby Żegoty ze smokiem Staśkiem, nawiązującym do twórczości Stanisława Wyspiańskiego.

Natomiast Szkoła Podstawowa nr 6 w Trzebini zdobyła III miejsce w kategorii: Szkoły, wykonując postać Stańczyka z obrazu Jana Matejki zatytułowany „Zawieszenie dzwonu Zygmunta”. Figurze smoka towarzyszył barwny orszak królewski na czele z  królową Boną i królem Zygmuntem Starym.

LGD „Partnerstwo na Jurze” serdecznie gratuluje twórcom smoków nieograniczonej fantazji i talentu.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze