UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 15 lipca 2016
Piknik Świętojański

W dniu 25 czerwca 2016 roku Koło Gospodyń Wiejskich z Babic uczestniczyło w „Pikniku świętojańskim” zorganizowanym przez stowarzyszenie „Włosień” oraz Radę Sołecką Babic.

W ramach spotkania zorganizowano konkurs na najpiękniejszy wianek, jego zwieńczeniem był przemarsz nad stawy. Przy wspaniałym występie Pań z Koła Gospodyń Wiejskich z Babic puszczano wianki na wodę. Każda Pani, która przygotowała wianek otrzymała słodki upominek oraz sadzonkę lawendy, natomiast nagrodą za najbardziej okazały wianek, była sadzonka róży.

Wszyscy uczestnicy zabawy zostali poczęstowani tradycyjnymi pieczonymi „Ziemniakami po Cabańsku”. W ramach zabawy były zorganizowane gry i konkursy dla dzieci. Wszyscy uczestnicy wydarzenia bawili się do białego rana, jak tradycja nakazuje w noc świętojańską.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze