UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Piątek, 15 lipca 2016
Powitanie lata w Gminie Babice

W dniu 25 czerwca w gminie Babice na terenie sołectwa Mętków odbyło się „Powitanie Lata”.

W ramach zabawy odbył się konkurs na najpiękniejszy wianek zorganizowany przez KGW w Mętkowie oraz GOKIS. W konkursie mogły brać udział wianki wykonane tylko w sposób tradycyjny, wyłącznie z materiałów roślinnych. Prace konkursowe miały być wykonane zgodnie z tradycją nocy świętojańskiej przy użyciu roślin polnych. Dzieci bawiły się z Teatrem „Trip”. Dodatkową atrakcją był występ włoskiego wokalisty Matteo Mazzuca, który zaśpiewał gorące włoskie przeboje. Zwieńczeniem imprezy była letnia dyskoteka „Pod gwiazdami”.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze