UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Wtorek, 28 sierpnia 2018
Spotkanie informacyjno - konsultacyjne LGD z mieszkańcami powiatu chrzanowskiego pt.: ,,CO MOŻNA ZROBIĆ WSPÓLNIE Z LGD”

Zapraszamy do wzięcia udział w Spotkaniu informacyjno – konsultacyjnym pt.  „Co można zrobić wspólnie z LGD” które odbędzie się w dniu 04 sierpnia 2018 w Miejskim Ośrodku Kultury Sportu
 i Rekreacji w Chrzanowie ul. Broniewskiego 4, w godzinach 10:00-17:00 (sala kinowa).
Spotkanie realizowane jest w ramach poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących
i aktywizacji dla przedsięwzięcia 4.1 „Wsparcie edukacyjne, lub informacyjne lub doradcze dla beneficjentów w zakresie zasad pozyskiwania i rozliczania środków w ramach LSR ” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W ramach spotkania będzie można skorzystać między innymi z doradztwa (od godziny 10:00 do 14:00), natomiast od godziny 14:00 zaplanowano kolejno:

  • prezentację LGD pt. „Dobre praktyki i perspektywy działań z LGD”,
  • panel dyskusyjny, będzie omawiany poprzedni i obecny okres programowania, projekty własne, programy dofinansowań, zasady ubiegania się o dofinansowanie
  • poczęstunek

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w/w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie na adres biuro@partnerstwonajurze.pl lub dostarczenie do biura Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” (Chrzanów ul. Focha 3) do dnia 31 sierpnia 2018 roku.

Pobierz formularz zgłoszeniowy

 

https://gazetakrakowska.pl/chrzanow-doradcy-czekaja-na-mieszkancow-opowiedza-co-mozna-zrobic-wspolnie-z-lgd/ar/13464925

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze