UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Sroda, 05 września 2018
Spotkanie informacyjno-konsultacyjne z mieszkańcami powiatu chrzanowskiego w dniu 4.09. 2018 roku

W dniu 4.09. 2018 roku Lokalna Grupa Działania ,,Partnerstwo na Jurze" zorganizowała zgodnie z harmonogramem planu komunikacji, spotkanie informacyjno-konsultacyjne z mieszkańcami powiatu chrzanowskiego. Spotkanie odbyło się na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie (ul. Broniewskiego 4).

W godzinach od 10:00 do 14:00 pracownicy LGD udzielali bezpłatnego doradztwa dla potencjalnych wnioskodawców na trzech stanowiskach doradczych. Następnie od godziny 14:00 zaproszono licznie zgromadzonych gości na część oficjalną spotkania. Przybyłe osoby przywitał Wiceprezes  LGD Radosław Warzecha. Nastepnie w celu zobrazowania dokonań LGD, sytuacji obecnej i celów na kolejne lata Prezes LGD Jerzy Kasprzy przedstawił prezentację. Zostały przyblizone m.in informacje na temat LGD, dobrych praktyk, możliwości pozyskania środków w ramach poddziałania 19.2. Po zakończeniu prezentacji rozpoczęto panel dyskusyjny - na scenę zaproszono przedstawicieli samorządów oraz ich jednostek, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, oraz przedstawiciela gazety lokalnej. Kolejno zgromadzonym zostały zadawane pytania mające za zadanie zwrócenie uwagi na problemy finansowania wniosków w ramach PROW z punktu widzenia każdego z panelistów. Rozmawiano również o promocji LGD, marce ,,Chrzanolandia", o tym co zostało zrobione oraz o tym co jeszcze powinno zostać zrobione za pośrednictwem LGD. Po zakończeniu panelu zaproszono uczestników na występ artystyczny oraz na poczęstunek.

Bardzo dziękujemy panlistom za słowa uznania i pochwały ale również za wskazanie nowych możliwości, pomysłów i kierunków działań.

Dziękujemy również za bardzo liczne przybycie (ponad trzysta osób) mieszkańców powiatu chrzanowskiego.

Mamy nadzieję, że informacje przekazywane podczas doradztwa, prezentacji, panelu zachęcą Państwa do realizacji swoich marzeń, pasji poprzez sięgnięcie i skorzystanie ze środków finansowych w ramach PROW za pośrednictwem LGD ,,Partnerstwo na Jurze”.

 

 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze