UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
Czwartek, 12 września 2019
Dożynki Gminne

25 sierpnia 2019r. odbyły się Dożynki Gminne w Płazie. Uroczystości rozpoczęła msza święta w kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego. Następnie korowód dożynkowy przeszedł na boisko Klubu Sportowego Tempo Płaza. Tegoroczne święto plonów połączone było ze Świętem Miodu w Płazie. Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie Filia w Płazie przygotowała szereg atrakcji dla dzieci - zabawy i konkursy z nagrodami oraz stoiska z wyrobami pszczelarskimi. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przygotował "strefę dziecka" z grami i zabawami oraz konkursami i animacjami dla najmłodszych. Przedstawiciele LOK-u zorganizowali strzelnicę. Ochotnicza Straż Pożarna w Płazie prowadziła pokaz ratownictwa medycznego. Dodatkową atrakcją była bezpłatna przejażdżka kolejką turystyczną, którą udostępniła Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze". Ciuchcia cieszyła się dużą popularnością zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników dożynek.

Obraz może zawierać: niebo, drzewo i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie na scenie

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i na zewnątrz

Obraz może zawierać: ludzie stoją, roślina i na zewnątrz

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze