UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Poniedziałek, 12 października 2020
  data2

  Zakończył się już cykl seansów kina plenerowego. W miniony weekend mieliśmy okazję obejrzeć ostatnie tytuły. Wszystkim miłośnikom filmów dziękujemy za obecność. Całe szczęście jesienna aura dopisała i pozwoliła usiąść wygodnie pod gołym niebem, a niższe temperatury od tych letnich nie zniechęciły kinomaniaków do przybycia. Zarówno Dwór Zieleniewskich w Trzebini jak i Zajazd Nawsie w Bolęcinie zgromadził amatorów kina.  Mamy nadzieję, że podobał się Państwu projekt, który mieliśmy przyjemność zrealizować przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

 • data1
  Czwartek, 08 października 2020
  data2
  UWAGA! Ze względu na zmienne warunki atmosferyczne seans w Bolęcinie został przesunięty na godzinę 18:00! Serdecznie zapraszamy :).
   „Wiek Adaine” to historia dwudziestolatki urodzonej na początku XX wieku. Adaline ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się być spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Bohaterka musi się ukrywać, wciąż podróżuje, zmienia tożsamość, traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. W końcu poznaje mężczyznę dla którego warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to w ogóle możliwe?
 • data1
  Sroda, 07 października 2020
  data2

  „Razem czy osobno?” – po śmierci żony Oren Little (Michael Douglas) staje się zamkniętym w sobie człowiekiem, unikającym kontaktów z innymi. Pewnego dnia, na prośbę syna, przyjmuje pod swój dach 9-letnią wnuczkę (Sterling Jerins). Dziewczynka wnosi w życie dziadka odrobinę radości i dzięki niej zaprzyjaźnia się z mieszkającą po sąsiedzku Leah (Diane Keaton), która również czuje się samotna po stracie ukochanej osoby. Czy na emeryturze znajdzie się miejsce na miłość?

 • data1
  Sroda, 07 października 2020
  data2

  „Moje skarby” to zabawna francuska produkcja z przebojową rolą Jeana Reno, któremu na ekranie partnerują Camille Chamoux i Reem Kherici. Kobiety są zupełnymi przeciwieństwami. Właśnie dowiedziały się, że są siostrami, a na dodatek córkami jednego z najbardziej poszukiwanych złodziei na świecie. Ojciec, o którym istnieniu nie miały pojęcia, prosi je o pomoc w kradzieży słynnych skrzypiec Stradivariusa…

 • data1
  Sroda, 07 października 2020
  data2

  UWAGA!!! Z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych zmieniliśmy datę seansu "Moje skarby" z 7 na 8 października. Reszta pozostaje bez zmian. Zachęcamy do przybycia 🙂 !

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze