UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Sroda, 13 września 2023
  data2

  12 Sierpnia 2023 roku miało miejsce uroczyste otwarcie wielofunkcyjnego boiska przy Szkole Podstawowej w Lgocie. Na realizację inwestycji Gmina Trzebinia pozyskała dofinansowanie w wysokości 127 260 zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014 – 2020.W ramach realizacji zadania powstało boisko z syntetyczną nawierzchnią z polem do gry o wymiarach 28 m x 15 m. Są tam bramki do piłki ręcznej, stojaki do siatkówki czy koszykówki oraz piłkochwyty.

 • data1
  Czwartek, 15 czerwca 2023
  data2

   

  W dniu dzisiejszym tj. 15 czerwca 2023 roku Loklana Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze" podpisała umowę w Urzędzie Marszałkowskim Wojewóztwa Wielkopolskiego na realizację projektu współpracy pod nazwą "Małopolsko - Wielkopolskie Przygody" Naszym partnerem jest Loklana Grupa Działania "Źródło" z Wielkopolski.

  Podczas podpisania umowy nasze LGD reprezentował Pełnomocnik Zarządu - Pani Magdalena Kuchtiak.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze