UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Sroda, 19 czerwca 2013
  data2

  W dniu 9 czerwca 2013 roku Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” brała udział w „II Festiwalu Ekonomii Społecznej” zorganizowanym na terenie Muzeum Nadwiślańskiego Parku Etnograficznego w Wygiełzowie, którego organizatorem było Towarzystwo Oświatowe Ziemi Chrzanowskiej w Chrzanowie, partner projektu „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej”. Hasłem przewodnim festiwalu było: „Podmioty ekonomii społecznej dla najmłodszych”. Organizatorzy zapewnili atrakcje kulturalne, edukacyjne, a dla najmłodszych wiele rozrywek.

 • data1
  Piątek, 14 czerwca 2013
  data2

  W  czerwcu br. w szkołach i przedszkolach odbyły się warsztaty z zielarstwa w ramach projektu „Szkoła pachnąca tradycją”, które przeprowadziła pani Elżbieta Augustynek z Zalasu – miłośniczka ziół, imponująca wiedzą o roślinach i ziołach leczniczych. W warsztatach z zielarstwa znalazły się: historia zielarstwa, nauka odróżniania ziół, zasady tworzenia bukietów zielnych oraz parzenia herbatek ziołowych, naparów czy wykonywania okładów z ziół.

 • data1
  Czwartek, 13 czerwca 2013
  data2

  W dniu 6 czerwca 2013 r. odbyły się warsztaty z bibułkarstwa zorganizowane w ramach projektu „Szkoła pachnąca tradycją”. Zajęcia przeprowadziły przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Kwaczały, panie: Irena Kurzańska, Kazimiera Musiak, Danuta Stanek i Józefa Chlebowska. Przekazały uczestniczkom historię bibułkarstwa oraz pokazały sztukę tworzenia wyrobów z bibuły. Warsztaty zostały zorganizowane w Zespole Szkół w Kwaczale.

 • data1
  Czwartek, 06 czerwca 2013
  data2

  W dniach 3 i 5 maja 2013 roku LGD „Partnerstwo na Jurze” zorganizowało w Szkole Podstawowej nr 3 im. Stanisława Barana „Bolka” w Libiążu oraz w Szkole Podstawowej nr 6 im. Władysława Broniewskiego w Trzebini warsztaty nt. „Odnawialnych źródeł energii”, które przeprowadził Pan Bogdan Bębenek z chrzanowskiej firmy „Zielona Planeta”. W warsztatach uczestniczyło łącznie 150 uczniów.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze