UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Czwartek, 13 sierpnia 2015
  data2

  W związku ze zbliżającym się nowym okresem programowania, Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” rozpoczęła prace nad opracowaniem i uchwaleniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju. Dokument ten będzie stanowić podstawę działania LGD w najbliższych kilku latach, dając możliwość wykorzystania funduszy pochodzących z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 • data1
  Poniedziałek, 10 sierpnia 2015
  data2

  Fundacja LAS – Ludzie Aktywni Społecznie z Bolęcina zrealizowała projekt społeczny w ramach programu FIO -  MAŁOPOLSKA LOKALNIE 2015, pt. „Skałka Triasowa – zabawa, edukacja, integracja. Rozwój i promocja Miejscowości Tematycznej „Wioska pod Skałą” w Bolęcinie”. Celem projektu była kontynuacja działań związanych z tworzeniem Miejscowości Tematycznej w Bolęcinie, zwłaszcza działań wpisujących się w modny trend turystyki emocji oraz aktywizacja i integracja mieszkańców wsi wokół tematu przewodniego jakim jest Skałka Triasowa, pomnik przyrody nieożywionej  o niepowtarzalnym charakterze.  

 • data1
  Poniedziałek, 10 sierpnia 2015
  data2

  Zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym pt. „Słodkie PrzySmaki z Chrzanolandii” organizowanym przez Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo na Jurze” w ramach plenerowego wydarzenia „Chrzanolandia zaprasza na  … Ziemniaczysko pod Lipowcem”. Celem Konkursu jest wyłonienie i promocja produktów lokalnych wytwarzanych metodami tradycyjnymi, wymiana doświadczeń i przepisów oraz ukazanie bogactwa i zasobności Ziemi Chrzanowskiej.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze