UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Sroda, 28 maja 2014
  data2

  Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” przygotowuje się do realizacji projektu współpracy Ekoland zakładającego obsadzenie pola lawendą i innymi miododajnymi ziołami oraz budowę obiektu przeznaczonego na cele szkoleniowe i warsztatowe o powierzchni 25m2. Aktualnie LGD poszukuje atrakcyjnej widokowo lokalizacji, na której mogłaby zrealizować operację. Osoby czy instytucje, które są zainteresowane nieodpłatnym udostępnieniem gruntu na minimum 7 lat prosimy o kontakt.

 • data1
  Poniedziałek, 19 maja 2014
  data2

  W Sannikach, powiat gostyniński, województwo mazowieckie, 9 maja br. odbyły się eliminacje do III edycji Festiwalu Piosenki Ranczerskiej „Wilkowyjce”, organizowanego przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi we współpracy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, a mającego na celu promowanie Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. LGD „Partnerstwo na Jurze” reprezentowała grupa kabaretowa z Teatru Ludowego „Tradycja” z Okleśnej w kategorii skecz, czyli „jak to jest z tą kasą”.

 • data1
  Wtorek, 13 maja 2014
  data2

  Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania LGD do udziału w  XVII Małopolskiej Giełdzie Agroturystycznej w Krakowie.

 • data1
  Wtorek, 13 maja 2014
  data2

  Libiąskie Centrum Kultury zaprosiło LGD „Partnerstwo na Jurze” na imprezę pt. „Na pograniczu kultur. Tradycje i obyczaje Małopolan i Ślązaków”, dofinansowaną z zakresu „Małych Projektów” w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”, objętego PROW na lata 2007-2013, z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Oś 4 – Leader.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze