UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Piątek, 25 listopada 2016
  data2

   

  Dnia 23-11-2016 roku, w budynku PCKU przy ul. Focha 3 w Chrzanowie odbyło się bezpłatne szkolenie organizowane przez Lokalną Grupę Działania ,,Partnerstwo na Jurze” w którym uczestniczyło potencjalnych beneficjentów. Zakres szkolenia obejmował: Zasady ubiegania się o dofinansowanie na projekt grantowy w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

   

 • data1
  Poniedziałek, 21 listopada 2016
  data2

  W dniu 18-11-2016 roku w Chrzanowie na Sali Balowej MOKSiR na ulicy Sokoła 24, podczas uroczystej Gali z udziałem przedstawicieli samorządów powiatu chrzanowskiego, pszczelarzy dyrekcji szkół, grona pedagogicznego, oraz uczestników olimpiady, odbyła się uroczysta gala podsumowująca wydarzenie „Chrzanolandia zaprasza na … IV Powiatową Olimpiadę Pszczelarską”, na której poznaliśmy laureatów konkursu.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze