UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Poniedziałek, 23 kwietnia 2018
  data2

  WAŻNA INFORMACJA !!!

  W DNIU 2 MAJA 2018ROKU

  BIURO LGD ‘’PARTNERSTWO NA JURZE’’

  BĘDZIE NIECZYNNE Z POWODU ZAMKNIĘCIA BUDYNKU PCKU

  DORADZTWO Z 2 MAJA PRZENIESIONE na 4 MAJA.

   ZAPRASZAMY W DNIU:

  4 MAJ 2018R

  W GODZ. 10:00 – 15:00

 • data1
  Sroda, 18 kwietnia 2018
  data2

  Tradycyjnie jak co roku, 12 kwietnia 2018r w Zagórzu odbyło się powitanie Wiosny
   nazywane „ Gaik Maik” . Impreza wypędzenia zimy i powitania wiosny łączy pokolenia najmłodszych i najstarszych mieszkańców Zagórza. Dzięki pięknej pogodzie wszyscy uczestnicy  bardzo miło spędzili wspólnie czas. Przejażdżka Lokomotywką Chrzanolandi, wzbudziła wiele emocji wśród uczestników imprezy. Pewna pani z sąsiedztwa nakręciła film z przejazdu Lokomotywki dla swojego taty, byłego pracownika „Fabloku” nieistniejących już dziś Zakładów produkujących Lokomotywy w Chrzanowie. Dzieci zostały obdarowane miłym podarkiem, który wywołał uśmiech na ich buziach. Życzymy wszystkim mieszkańcom Zagórza oraz wszystkim odwiedzającym naszą stronę Lokalnej Grupy Działania  „Partnerstwo na Jurze” Radosnej i Ciepłej  Wiosny.

 • data1
  Poniedziałek, 16 kwietnia 2018
  data2

  W dniach 11-13.04.2018 roku dziesięć osób zaangażowanych w proces zarządzania i promocji ekomuzeów z terenu Lokalnej Grupy Działania ,,Partnerstwo na Jurze” wzięło udział w wizycie studyjnej na terenie Ekomuzeum LAG Zeitkultur Oststeirisches Kerland w Austrii która zrealizowana została w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 • data1
  Wtorek, 10 kwietnia 2018
  data2

  W bieżącym roku Samorząd Województwa Małopolskiego realizuje trzecią już edycję Budżetu Obywatelskiego Małopolski. Doświadczenia pokazują, że inicjatywa cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców, zaś wykonane w ramach BO zadania dobrze służą Małopolanom. Wśród działań przybliżających cel i zasady przedsięwzięcia przewidziane zostały w każdym powiecie warsztaty informacyjno - edukacyjne. Będą one dobrą okazją do uzyskania konkretnych informacji na temat możliwości udziału w projekcie.

  Na spotkaniach będą obecni eksperci – pracownicy merytoryczni, którzy odpowiadają za ocenę projektów. Rozmowa z nimi pozwoli rozwiać wątpliwości, upewnić się czy wniosek jest zgodny z regulaminem, spełni wymagania formalne i prawne.

  Miejsce i termin spotkania dla powiatu chrzanowskiego: 16 kwietnia 2018 r. (poniedziałek), godzina 17.00, Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, ul. F. Focha 3.

  Udział w spotkaniu nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

  Szczegółowe informacje na temat projektu można znaleźć na stronie internetowej: www.bo.malopolska.pl.

  URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

  32-600 Oświęcim, ul. J. Śniadeckiego 21, tel.: 33-8433928, fax: 33-8423264,

 • data1
  Sroda, 04 kwietnia 2018
  data2

  Informujemy, iż został wyznaczony termin egzaminu ustnego i pisemnego.
  25 maja 2018 roku w godzinach od 9:00 do 16:00, w budynku PCKU w Chrzanowie, ul. Focha 3

  Uroczysta Gala odbędzie się 15 czerwca 2018 roku.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze