UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Czwartek, 28 listopada 2013
  data2

  Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze”  uprzejmie informuje, iż złożyła formularz rekrutacyjny w projekcie „Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej – Dotacje i wsparcie pomostowe finansowo - doradcze” na otwarcie i rozwój Spółdzielni Socjalnej „ChrzanolandiaArt”, lecz nie otrzymała dofinansowania. Nadal będziemy poszukiwać środków finansowych z innych źródeł na jej uruchomienie. Wszystkim osobom, które wzięły  udział w rozmowach kwalifikacyjnych serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i  zainteresowanie. Jednocześnie zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w działalności naszego stowarzyszenia.

 • data1
  Wtorek, 26 listopada 2013
  data2

  VII Koncert Papieski poświęcony pamięci Papieża Polaka Karola Wojtyły pn. „Trudno nie wierzyć w nic” odbył się w dniu 25 listopada 2013 r. w zabytkowym, XVIII-wiecznym kościele p.w. „Matki Boskiej Częstochowskiej” w Mętkowie (przeniesionym z Niegowici), w którym w latach 1948-1949 Karol Wojtyła pełnił posługę kapłańską jako wikary parafii niegowickiej.

 • data1
  Wtorek, 26 listopada 2013
  data2

  Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w uroczystościach Jubileuszowych 50 – lecia Koła Gospodyń Wiejskich w Gromcu. Były kwiaty, upominki, życzenia i toast stu lat oraz pamiątkowe dyplomy wraz z nagrodami dla Jubilatów. Zaproszonych Gości powitała Pani Melania Mańka, Przewodnicząca gromieckiego koła.

 • data1
  Piątek, 22 listopada 2013
  data2

  W dniach 8-10 listopada 2013 roku Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” zorganizowała w Sudole szkolenie nt. „Inwestujemy w naszą Małą Ojczyznę”. Szkolenie otworzył Pan Jerzy Kasprzyk Prezes LGD, który w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za dotychczasową współpracę i wręczył uczestnikom podziękowania.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze