UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Sroda, 25 maja 2016
  data2

  Zgodnie z wymaganiami stawianymi przez ekspertów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, związanymi z warunkowym przyjęciem Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR) na lata 2016-2023 przygotowanych przez wszystkie LGD z Małopolski, przedstawiamy zmiany w dokumentach regulujących działalność oraz funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze".

 • data1
  Sroda, 25 maja 2016
  data2

  Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” serdecznie zaprasza na Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Członków Stowarzyszenia, które odbędzie się w dniu 7 czerwca 2016 roku (wtorek) o godz. 15.00 w sali audiowizualnej w budynku Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, przy ulicy Focha 3. W przypadku braku kworum w pierwszym terminie ustala się II termin Walnego Zebrania na godzinę 15.15. Zgodnie z zapisami obowiązującego Statutu w II terminie Walne Zebranie Stowarzyszenia będzie zdolne do podejmowania uchwał, bez względu na liczbę obecnych osób uprawnionych do głosowania.

 • data1
  Piątek, 06 maja 2016
  data2

  Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze”, jako współorganizator II Rajdu Konnego trasą ucieczki I etapu rtm. Witolda Pileckiego i „Pikniku Patriotycznego”, który towarzyszył postojowi kawalerzystów w Gromcu przygotowała wiele atrakcji obejmujących historię, tradycje i dziedzictwo terenu.

 • data1
  Piątek, 06 maja 2016
  data2

  CHRZANOWSKA BIBLIOTEKA INSPIRUJE... i właśnie w myśl tego hasła serdecznie zapraszamy do chrzanowskiej biblioteki.

  Cały program Tygodnia Bibliotek, w którym znalazły się m. in. Opowieść multimedialna Piotra Tarczyńskiego o Kirgistanie, Literacka Gra Miejska, Spotkanie Literacko - Muzyczne, konkursy, warsztaty, wernisaż wystawy prac gimnazjalistów z Publicznego Gimnazjum nr. 1 w Chrzanowie DKK - Dyskusyjne Kluby Książek i wiele innych propozycji.

 • data1
  Piątek, 06 maja 2016
  data2

  Zapraszamy serdecznie na wydarzenie pt. Zapomniane rzemiosło organizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Regulic i Nieporazu w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2016. Impreza będzie doskonałą okazją do zaprezentowania wśród dzieci i młodzieży dziedzictwa kulturowego regionu, zarówno materialnego jak i niematerialnego, wartości odziedziczonych po poprzednich pokoleniach, które są kluczem do zrozumienia własnej tożsamości.

  Plakat 2016 Dni Otwarte.jpg

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze