UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Sroda, 15 marca 2017
  data2

  W dniu 23-02-2017 roku Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet zorganizowanym przez Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów „Wesoła Jesień”. Gości, przywitała Prezes Władysława Macuda.

 • data1
  Sroda, 15 marca 2017
  data2

  W sobotnie popołudnie, 11 marca Koło Gospodyń Wiejskich z Żarek zorganizowało spotkanie z okazji Dnia Kobiet. Na wstępie spotkania Przewodnicząca koła Stanisława Norys, powitała zebranych gości oraz złożyła podziękowania za przekazane życzenia od Prezesa Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” Pana Jerzego Kasprzyka.

 • data1
  Sroda, 15 marca 2017
  data2

  Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” została zaproszona na spotkanie, które odbyło się w dniu 11-03-2017 z okazji Dnia Kobiet zorganizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Gromcu. Zaproszonych gości, w przepięknie udekorowanej sali Domu Ludowego powitała Przewodnicząca Pani Melania Mańka

 • data1
  Sroda, 15 marca 2017
  data2

  W dniu 23-02-2017 roku Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w spotkaniu z okazji Dnia Kobiet zorganizowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich w Regulicach. Zaproszonych gości przywitała Przewodnicząca Koła Pani Kazimiera Kadłuczka.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze