UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Czwartek, 22 września 2016
  data2

  Powiatowa Rada Bartnicza już po raz 4 organizuje to przedsięwzięcie, my jako Lokalna Grupa Działania decyzją Zarządu od tego roku włączyliśmy się w organizację Olimpiady.

 • data1
  Czwartek, 15 września 2016
  data2

  Zarząd LGD "Partnerstwo na Jurze" oraz Burmistrz Miasta Alwerni zapraszają na widowisko

  ŚWIATŁO i DŹWIĘK

  w dniu 18 września 2016 roku od godziny 19.45

  pokaz laserowy 400 letniej historii miasta Alwernia i Klasztoru oo. Bernardynów, sztuczne ognie, lasery przestrzenne, pokazy multimedialne i teatr ognia...

  organizator LGD "Partnerstwo na Jurze" w ramach marki CHRZANOLANDIA

  pokaz odbędzie się na wydarzeniu "400 lecie Klasztoru w Alwerni"- wydarzeniu organizowanym przez Klasztor w Alwernii oraz SOK Alwernia

   

 • data1
  Czwartek, 08 września 2016
  data2

  Na tegorocznej flagowej imprezie powiatu Chrzanowskiego zaprezentowało się ponad sto stoisk: rzemieślników, twórców ludowych i rękodzielników, stowarzyszeń, przedsiębiorców, szkół…przedstawiających ciekawe czasami zapominane zawody, pokazy, czynności, atrybuty, narzędzia i warsztaty technik rzemieślniczych

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze