UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Czwartek, 24 czerwca 2010
  data2

  LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA „PARTNERSTWO NA JURZE” Ogłasza nabór wniosków o przyznanie pomocy na operacje w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu: „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej”

 • data1
  Wtorek, 01 czerwca 2010
  data2

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania  „Partnerstwo na Jurze” organizuje zbiórkę pieniędzy dla powodzian. LGD jest organizacją zrzeszającą samorządy, organizacje, stowarzyszenia i przedsiębiorców z pięciu gmin powiatu chrzanowskiego. Akcja jest gestem solidarności pomiędzy regionami, które najbardziej ucierpiały podczas klęski żywiołowej.

 • data1
  Wtorek, 01 czerwca 2010
  data2

  Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” zaprasza wszystkich chętnych (przedstawicieli samorządów gminnych, organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, osoby fizyczne) do udziału w konsultacja związanych z aktualizacją Lokalnej Strategii Rozwoju.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze