UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Poniedziałek, 19 kwietnia 2010
  data2

  W dniu 30 kwietnia 2010 r. obęda się bezpłatne konsultacje dla potencjalnych beneficjentów ubiegających się o dofinansowanie w ramach naborów "Odnowa i rozwój wsi"; "Małe projekty" oraz "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" ogłoszonych przez LGD "Partnerstwo na Jurze".

 • data1
  Czwartek, 15 kwietnia 2010
  data2

  Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” zaprasza na szkolenie „Podstawy tworzenia projektów”, które odbędzie się dnia 28 kwietnia 2010 r. w siedzibie LGD przy ul. Focha 3 w godzinach 9:00 – 16:30

  Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: 32 720 65 02 lub mailowy na adres: biuro@partnerstwonajurze.pl

  Zgłoszenia przyjmowane będa do 23 kwietnia 2010 roku.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze