UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Sroda, 26 marca 2014
  data2

  Dulowa. Zaginiona Wioska, jedna z miejscowości tematycznych promowanych przez Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo na Jurze” tworzy kolejne elementy do swojej oferty. W dniach 12-13 marca 2014r. byliśmy gośćmi podczas tworzenia kamieni z symbolami zaginionych zawodów. Wśród przedstawień znajdziemy drwala, zielarkę, koniuszego (lub kowala), nosiwodę, kołodzieja, sokolnika oraz skrybę. Kamienie staną w wielu atrakcyjnych miejscach w Dulowej i będą tworzyć unikalny szlak turystyczny na terenie wioski. 

 • data1
  Wtorek, 25 marca 2014
  data2

  Teatr Ludowy „Tradycja” z Okleśnej współpracujący z Lokalną Grupą Działania „Partnerstwo na Jurze” w dniu 9 marca 2014r. uczestniczył w 2. Małopolskim Spotkaniu Teatrów Amatorskich Posiady na Orawie, gdzie wywalczył nagrodę Gran Prix w kategorii: inscenizacja tekstów literackich za przedstawienie dramatu Spowiedź w drewnie w reżyserii Michała Hachlowskiego.

 • data1
  Poniedziałek, 24 marca 2014
  data2

  W dniu 19 marca 2014r. w siedzibie Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” miało miejsce spotkanie aktywizacyjne skierowane do przedstawicieli organizacji  oraz grup nieformalnych z terenu powiatu chrzanowskiego zajmujących się pielęgnowaniem lokalnych tradycji i kultywowaniem lokalnego folkloru. Spotkanie miało na celu zapoznanie uczestników z realizacją Lokalnej Strategii Rozwoju.

 • data1
  Sroda, 19 marca 2014
  data2

  W dniach 12 – 13 kwietnia 2014r. w godz. 9-20 Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” współorganizuje z Centrum Handlowym „MAX” w Chrzanowie przedsięwzięcie „Chrzanolandia zaprasza na … Wielkanocny Jarmark Cudów”. Przygotowujemy bogatą ofertę dla dzieci oraz dorosłych. Imprezie towarzyszyć będą m.in. warsztaty: garncarskie, tworzenia tradycyjnych palm wielkanocnych, zdobienia jaj wielkanocnych, produkcji misiów i pacynek oraz prezentacje zaskakujących eksperymentów i doświadczeń, zabawy. Celem Jarmarku jest promocja terenu Lokalnej Strategii Rozwoju, przybliżenie i prezentacja tradycji wielkanocnych, a także promocja produktów regionalnych oraz tradycyjnych.

 • data1
  Sroda, 12 marca 2014
  data2

  Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” serdecznie zaprasza przedstawicieli organizacji, grup nieformalnych z terenu powiatu chrzanowskiego zajmujących się pielęgnowaniem lokalnych tradycji i kultywowaniem lokalnego folkloru na spotkanie aktywizacyjne, które odbędzie się w dniu 19.03.2014 r. (środa) o godz. 14.00 w Chrzanowie, przy ul. Focha 3, sala 201.

 • data1
  Sroda, 05 marca 2014
  data2

  Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” informuje, iż w naborze wniosków o przyznanie pomocy na operacje w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu: „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw", "Odnowa i rozwój wsi" oraz "Małe projekty", wdrażanych za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” w dniach 30.12.2013r. - 20.01.2014r., wpłynęło 47 wniosków o przyznanie pomocy.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze