UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Sroda, 19 listopada 2014
  data2

  W dniu 12 listopada 2014r. Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w otwarciu odnowionej siedziby Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie – Filia w Luszowicach. Projekt pt. Remont i wyposażenie biblioteki w Luszowicach wraz z utworzeniem Izby regionalnej został zrealizowany ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich pozyskanych za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze”.

 • data1
  Piątek, 07 listopada 2014
  data2

  Informujemy, że dnia 10 listopada 2014r. (poniedziałek) biuro LGDPartnerstwo na Jurze będzie nieczynne (dzień wolny od pracy za 1 listopada 2014 r.) Za utrudnienia przepraszamy.

 • data1
  Czwartek, 06 listopada 2014
  data2

  Podczas X sesji Rady Miejskiej w Alwerni w dniu 31 października br. Pan Jerzy Kasprzyk Prezes Zarządu LGD przedstawił w formie prezentacji multimedialnej działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” oraz podsumował efekty wdrażania programu Leader w latach 2007-2013. Radni miejscy oraz zaproszeni goście uczestniczący w sesji byli pod dużym wrażeniem efektów działań i realizacji przedsięwzięć LGD.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze