UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Poniedziałek, 30 kwietnia 2012
  data2

  W związku z ogłoszeniem naboru wniosków o dofinansowanie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” zaprasza na dodatkowe doradztwo dotyczące wypełniania wniosków o przyznanie pomocy, które odbędzie się 22 maja 2012 r. Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 • data1
  Czwartek, 26 kwietnia 2012
  data2

  Ruszył projekt "Polska Cyfrowa Równych Szans" realizowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Stowarzyszenie „Miasta w Internecie" w ramach Projektu systemowego - działania na rzecz rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu. To oddolna inicjatywa, mająca na celu wspieranie działania na rzecz podnoszenia kompetencji cyfrowych dorosłych Polaków na terenach wiejskich i w małych miasteczkach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

 • data1
  Poniedziałek, 16 kwietnia 2012
  data2

  W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 marca 2012 r. i zmianach z nim związanych (m.in. zwiększony został poziom dofinansowania w działaniu „Małe Projekty”, do 80% kosztów kwalifikowalnych), stworzony został nowy wniosek o przyznanie pomocy dla "Małych Projektów". Edytowalny wniosek można pobrać z naszej strony internetowej: link.

 • data1
  Czwartek, 05 kwietnia 2012
  data2

  Wraz z nadejściem wiosny w trakcie dyskusji w Lokalnej Grupie Działania „Partnerstwo na Jurze” zrodził się pomysł stworzenia filmu ukazującego tradycje i rzemiosło związane ze Świętem Wielkanocnym. Główną ideą było pokazanie i promocja tradycji Wielkanocnych na terenie powiatu chrzanowskiego.

 • data1
  Poniedziałek, 02 kwietnia 2012
  data2

  Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 9 marca 2012 r. zmianie ulega m.in. maksymalna kwota refundacji z zakresu „Małych Projektów”. Będzie ona wynosiła nie więcej niż 80% kosztów kwalifikowalnych poniesionych przez Beneficjenta. Rozporządzenie wchodzi w życie po upływie 14 dni od dnia ogłoszenia. 

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze