UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Czwartek, 13 września 2012
  data2

  Zarząd Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo na Jurze" składa serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w organizację i przebieg imprezy.

 • data1
  Sroda, 12 września 2012
  data2

  Tysiące ludzi zjechało w miniony weekend pod Lipowiec, by skosztować potraw regionu. Na stołach i w kociołkach królowały ziemniaki po cabańsku. Nie zabrakło też innych specjałów: zalewajki, parzybrody, ćućpajsa babickiego, torfilków z sosem, czy wodzianki. O podniebienia zwiedzających zadbały Panie z Kół Gospodyń Wiejskich. Impreza pod hasłem „Chrzanolandia zaprasza na… Ziemniaczysko pod Lipowcem” tradycyjnie już została zorganizowana przez Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo na Jurze” w Nadwiślańskim Parku Etnograficznym w Wygiełzowie.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze