UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Wtorek, 29 września 2015
  data2

  W niedzielę 27 września 2015r. do „Wioski pod Skałą” w Bolęcinie zawitali przedstawiciele grup odnowy wsi z województwa dolnośląskiego w ramach wizyty studyjnej do Małopolskich Miejsc z Charakterem, do których należy wioska tematyczna w Bolęcinie. Gości powitał sołtys wsi Bolęcin Franciszek Barnaś oraz  Strażnik Skałki Triasowej i uroczy Skalniaczek (w tych rolach: Marian Witek i Bartosz Mendela). Koordynatorka „Wioski pod Skałą” Agnieszka Mendela przedstawiła historię powstania miejscowości tematycznej w Bolęcinie, temat przewodni, ofertę turystyczną oraz plany na przyszłość

 • data1
  Wtorek, 29 września 2015
  data2

  Wrzesień był wyjątkowo pracowity dla Zespołu Wioski pod Skałą. 6 września podobnie jak wielu innych wystawców z Małopolski rozłożyliśmy swe „skalne obozowisko” na terenie Skansenu w Wygiełzowie podczas imprezy "Chrzanolandia zaprasza na ... Ziemniaczysko po Lipowcem".

 • data1
  Czwartek, 24 września 2015
  data2

  W dniu 6 października 2015 roku w godz. 16.30-18.30 w auli św. Wawrzyńca Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Łukasza Górnickiego w Oświęcimiu (ul. J. Nojego 2B) odbędzie się spotkanie w sprawie konsultacji wojewódzkich dotyczących projektu Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

 • data1
  Piątek, 18 września 2015
  data2

  Podczas wydarzenia Ziemniaczysko pod Lipowcem zaprezentowały się Koło Koronki Klockowej przy LGD, Koła Łowieckie, Zakład Górniczy „Janina” w Libiążu, Powiatowa Rada Bartnicza, OSP z Kwaczały, Zespół Krakowiaczek, Kampania Zasmakuj w Małopolsce, Trzebińskie Centrum Kultury oraz rzemieślnicy i rękodzielnicy.

 • data1
  Piątek, 11 września 2015
  data2

  LGD „Partnerstwo na Jurze” składa serdeczne podziękowania za zaangażowanie przy organizacji warsztatów oraz za bezpłatne użyczenie pomieszczeń celem zorganizowania spotkania konsultacyjno-informacyjnego ze społecznością lokalną w sprawie tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020.

 • data1
  Czwartek, 10 września 2015
  data2

  Podczas wydarzenia „Ziemniaczysko pod Lipowcem”, zorganizowanego przez Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo na Jurze” rozstrzygnięto konkurs na „Słodkie PrzySmaki z Chrzanolandii”. Celem przeprowadzonego konkursu była ochrona bogactwa obyczajów i zwyczajów Ziemi Chrzanowskiej, dokumentacja, archiwizacja oraz popularyzacja tradycji kulinarnych z terenu powiatu chrzanowskiego ukształtowanych przez stulecia. Ponadto zamysłem konkursu było wytypowanie słodkich produktów, spośród których można będzie podjąć próbę rejestracji na listę produktów tradycyjnych.

 • data1
  Poniedziałek, 07 września 2015
  data2

  Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” składa serdeczne podziękowania Panu Markowi Sowie Marszałkowi Województwa Małopolskiego za objęcie honorowym patronatem oraz włączenie się w organizację wydarzenia kulturalnego „Chrzanolandia zaprasza na … Ziemniaczysko pod Lipowcem” oraz Staroście Powiatu Chrzanowskiego Panu Januszowi Szczęśniakowi za wsparcie wydarzenia.

 • data1
  Sroda, 02 września 2015
  data2

  Stowarzyszenie Przyjaciół Regulic i Nieporazu w dniu 13 września 2015r. zaprasza na wydarzenie Zapomniane rzemiosło, organizowane w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa 2015. O godzinie 15.00 rozpocznie się uroczystość nadania Ekomuzeum Garncarstwa w Regulicach imienia Jana Głuszka.

  Regulice zapomniane rzemiosło.jpg

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze