UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Piątek, 22 kwietnia 2016
  data2

  W dniu 18 kwietnia 2016 r. Komisja ds. wyboru LSR dokonała oceny lokalnych grup działania z terenu Małopolski, które realizowały będą Strategie Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność w okresie programowania 2014-2020. Miło nam poinformować, że nasza strategia uzyskała 186 punktów i zajęła 6 miejsce na 32 strategie złożone w konkursie.

 • data1
  Sroda, 20 kwietnia 2016
  data2

  Towarzystwo Krzewienia Tradycji Kawalerii Polskiej im. Rotmistrza Witolda Pileckiego zaprasza 40 szkół z terenu powiatu oświęcimskiego i chrzanowskiego do udziału w konkursie e lerningowym wiedzy na temat – Żołnierzy Wyklętych”, którego celem jest propagowanie wiedzy na temat bohaterów narodowych.

 • data1
  Poniedziałek, 04 kwietnia 2016
  data2

  W roku 2016 Samorząd Województwa Małopolskiego po raz pierwszy wprowadza budżet obywatelski na poziomie regionalnym. W ramach działań przybliżających cel i zasady przedsięwzięcia przewidziane zostały spotkania informacyjne z mieszkańcami regionu. Spotkanie dla mieszkańców powiatu chrzanowskiego odbędzie się 28 kwietnia 2016 r. (czwartek) o godz. 14.00 w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego (Chrzanów, ul. Focha 3).

 • data1
  Poniedziałek, 04 kwietnia 2016
  data2

  Zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich". Aby wziąć udział w III edycji Dni Otwartych, wystarczy bezpłatnie „otworzyć” swój projekt mieszkańcom regionu, pokazać miejsca na co dzień niedostępne, zaproponować zniżki na oferowane przez Państwa usługi lub  przygotować inne atrakcje przynajmniej na jeden dzień w okresie od 12 do 15 maja 2016 r. Dzięki udziałowi w Dniach Otwartych uzyskają Państwo możliwość dodatkowej promocji projektu i staną się uczestnikami ogólnopolskiej akcji organizowanej pod jednym, wspólnym szyldem.

 • data1
  Piątek, 01 kwietnia 2016
  data2

  Dzisiaj, 1 kwietnia przypada prima aprilis. Obyczaj polegający na robieniu żartów, celowym wprowadzaniu w błąd, opowiadaniu zmyślonych historii, konkurowaniu w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego.Tego dnia wszyscy, którzy mają naturę dowcipnisiów mogą się wykazać.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze