UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Sroda, 22 grudnia 2010
  data2

  Pięć Lokalnych Grup Działania z terenu Małopolski Zachodniej podpisało porozumienie o wzajemnej współpracy. Celem partnerstwa jest integrowanie wszelakich działań służących ożywieniu inicjatyw społeczności lokalnej. W pierwszym etapie partnerskiego działania stowarzyszenia skupią się na wdrożeniu spójnej polityki dla rozkwitu turystyki weekendowej.

 • data1
  Czwartek, 09 grudnia 2010
  data2

  W związku z ogłoszonym naborem do działania "Odnowa i rozwój wsi" oraz planowanym na I kwartał 2011 r. naborem wniosków w zakresie „Małe projekty”, Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze" informuje, że w poszczególnych gminach objętych Lokalną Strategią Rozwoju odbędą się spotkania informacyjne dla potencjalnych beneficjentów.

  Alwernia – 14 grudzień 2010 r.
  Trzebinia – 16 grudzień 2010 r.
  Babice – 17 grudzień 2010 r.
  Chrzanów – 20 grudzień 2010 r.

 • data1
  Czwartek, 09 grudnia 2010
  data2

  Zarząd Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo na Jurze" zaprasza wszystkich członków LGD na Walne Zebranie Członków, które odbędzie się w dniu 27 grudnia 2010 roku (poniedziałek) w siedzibie LGD przy ulicy Focha 3 w Chrzanowie o godz. 15:45. Z uwagi na istotne tematy jakie będą poruszane na zebraniu prosimy o niezawodne przybycie.

 • data1
  Czwartek, 09 grudnia 2010
  data2

  Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze" ogłasza nabór wniosków w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze