UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Piątek, 14 października 2011
  data2

  Dnia 10.10.2011r. obchodzony był ogólnopolski Dzień Drzewa. Głównym celem obchodów tego Dnia było zainspirowanie dzieci i młodzieży do podejmowania w środowisku lokalnym, działań sprzyjających zwiększeniu świadomości ekologicznej. Działania te polegają głównie na akcji sadzenia drzew oraz ich ochronie.

 • data1
  Poniedziałek, 03 października 2011
  data2

  Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze" ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy: Kierownik Biura Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo na Jurze".Wszystkich chętnych prosimy o zapoznanie się z poniższymi wymogami.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze