UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Czwartek, 11 lipca 2013
  data2

  W dniu 29 czerwca 2013 r. Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” wraz z Chrzanowską Izbą Gospodarczą zorganizowała Piknik Przedsiębiorców. Piknik odbył się w Ośrodku Wypoczynkowym „Chechło” w Trzebini.

 • data1
  Sroda, 10 lipca 2013
  data2

  Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” w ramach imprezy „Chrzanolandia zaprasza na  … Ziemniaczysko pod Lipowcem” zaprasza do wzięcia udziału w konkursach rękodzielniczych: „Pamiątka z Chrzanolandii” oraz „Makatka z Chrzanolandii”.

 • data1
  Wtorek, 09 lipca 2013
  data2

  Szanowni Państwo, ze względu na awarię linii telekomunikacyjnej niemożliwy jest kontakt z naszym biurem na numer stajonarny oraz e-mail. Pracownicy biura są dostępni wyłącznie pod numerem komórkowym 795 456 259.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze