UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Czwartek, 31 grudnia 2015
  data2

  Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2016 Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” pragnie złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia noworocznych postanowień, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej.

 • data1
  Poniedziałek, 28 grudnia 2015
  data2

  W dniu 19 grudnia 2015 roku podczas wydarzenia kulturalnego „Chrzanolandia zaprasza na … „Gwiazdkę – kiermasz rękodzieła i tradycji bożonarodzeniowych” wLibiążu, rozdano nagrody w konkursie nt. „Moja opowieść wigilijna – kultywowanie tradycji i Świąt Bożego Narodzenia”.

 • data1
  Poniedziałek, 28 grudnia 2015
  data2

  W dniu 19 grudnia 2015 roku podczas wydarzenia kulturalnego „Chrzanolandia zaprasza na … „Gwiazdkę – kiermasz rękodzieła i tradycji bożonarodzeniowych” w Libiążu, wręczono nagrody w konkursie nt. „Bożonarodzeniowa Szopka - kultywowanie tradycji i Świąt Bożego Narodzenia”.

 • data1
  Poniedziałek, 28 grudnia 2015
  data2

  W dniu 19 grudnia 2015 roku podczas wydarzenia kulturalnego „Chrzanolandia zaprasza na … „Gwiazdkę – kiermasz rękodzieła i tradycji bożonarodzeniowych” w Libiążu, rozdano nagrody w konkursie nt. „Ozdoby bożonarodzeniowe – kultywowanie tradycji i Świąt Bożego Narodzenia”.

 • data1
  Poniedziałek, 28 grudnia 2015
  data2

  W dniu 19 grudnia 2015 roku podczas przedsięwzięcia kulturalnego „Chrzanolandia zaprasza na … „Gwiazdkę – kiermasz rękodzieła i tradycji bożonarodzeniowych” w Libiążu, rozstrzygnięto i rozdano nagrody w konkursie nt. „Najdłuższy łańcuch choinkowy – kultywowanie tradycji i Świąt Bożego Narodzenia”.

 • data1
  Poniedziałek, 28 grudnia 2015
  data2

  W dniu 19 grudnia 2015 roku LGD „Partnerstwo na Jurze” współorganizowała przedsięwzięcie kulturalne „Chrzanolandia zaprasza na … „Gwiazdkę – kiermasz rękodzieła i tradycji bożonarodzeniowych” w Libiążu, podczas którego wszyscy mogli poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia.

 • data1
  Wtorek, 22 grudnia 2015
  data2

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” składa najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, miłości i rodzinnego ciepła. Niech Święta będą czasem odpoczynku i energii na każdy dzień nadchodzącego Nowego 2016 Roku.

 • data1
  Wtorek, 08 grudnia 2015
  data2

  W dniach 27-29 listopada 2015 r. Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” została zaproszona przez Związek Drużyn Harcerskich - Libiąż do współzorganizowania biwaku pt. „Wokół tradycji i zwyczajów” w Świetlicy Wiejskiej w Gromcu. Głównym celem przedsięwzięcia było przybliżenie regionalnych tradycji, zwyczajów i obrzędów z terenu Ziemi Chrzanowskiej.

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze