UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Poniedziałek, 29 kwietnia 2013
  data2

  W środę 23 kwietnia 2013 roku w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Bolęcinie odbyły się warsztaty w ramach projektu „Szkoła pachnąca tradycją” z uczniami klasy VI, którzy poznali krok po kroku, sztukę tworzenia kwiatów z bibuły. Warsztaty przeprowadziły Członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Bolęcina, które podzieliły się doświadczeniem w rzemiośle.

 • data1
  Poniedziałek, 15 kwietnia 2013
  data2

  9 kwietnia 2013 roku Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” zorganizowała bezpłatne doradztwo dla Beneficjentów w zakresie poprawności wypełnionych wniosków o przyznanie pomocy. Doradztwo cieszyło się dużą popularnością. Eksperci służyli pomocą merytoryczną oraz udzielali wskazówek przybyłym Beneficjentom odnośnie poprawnego wypełniania wniosków o dofinansowanie. Uczestniczyło w nim 29 osób.

 • data1
  Piątek, 12 kwietnia 2013
  data2

  Biuro LGD informuje, iż w dniu 16.04.2013r. nabór wniosków trwał będzie do godziny 16.00. Beneficjenci, którzy pojawią się w biurze LGD po godzinie 16.00, będą mogli złożyć wniosek, aczkolwiek nie zostanie on przyjęty w miejscu i czasie określonym w ogłoszeniu o naborze. Ponadto informujemy, że wnioski Beneficjentów, którzy przyjdą do biura LGD do godziny 16.00 zostaną przyjęte w miejscu i czasie określonym w ogłoszeniu o naborze.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze