UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Poniedziałek, 25 stycznia 2016
  data2

  Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze zaprasza grupy nieformalne oraz młode organizacje pozarządowe (zarejestrowane maksymalnie 18 miesięcy temu) zainteresowane pozyskaniem mikrodotacji w wysokości 5 tys. złotych, do udziału w spotkaniu informacyjnym organizowanym w Chrzanowie.

 • data1
  Czwartek, 21 stycznia 2016
  data2

  Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie, w imieniu Zarządu Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” z okazji Waszego święta składam Wam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, szczęścia, radości, długich lat życia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Życzę, aby każdego dnia omijały Was troski i zmartwienia. Wiemy, że warto uczyć się od Was jak żyć i jak kultywować to, co najważniejsze - miłość, mądrość życiową i rodzinne ciepło. Wyrażam słowa wdzięczności za Waszą bezinteresowną opiekuńczość, okazane serce i pracowitość. Z najlepszymi życzeniami Jerzy Kasprzyk, Prezes LGD „Partnerstwo na Jurze”.

 • data1
  Wtorek, 12 stycznia 2016
  data2

  W dniu 9 stycznia 2016 roku LGD „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w V Koncercie Noworocznym „Krakowiaczek i Przyjaciele” organizowanym przez Zespół Pieśni i Tańca „Krakowiaczek” oraz Samorządowy Ośrodek Kultury w Alwerni w sali Domu Ludowego w Grojcu.

 • data1
  Poniedziałek, 11 stycznia 2016
  data2

  W dniu 9 stycznia 2016 roku Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” uczestniczyła w Spotkaniu Opłatkowym, zorganizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich z Żarek. Radosna, życzliwa i rodzinna atmosfera stała się okazją do wspólnego przedłużenia i przeżywania Świąt Bożego Narodzenia: śpiewania kolęd, pastorałek, składania życzeń oraz obchodów Nowego Roku.

 • data1
  Wtorek, 05 stycznia 2016
  data2

  W dniu 6 stycznia 2016 serdecznie zapraszamy na Orszak Trzech Króli. Przybędą oni na chrzanowski Plac Tysiąclecia z trzech chrzanowskich parafii, by oddać pokłon i złożyć dary Jezusowi o godz. 12.30.

  Orszak Trzech Króli jpg..jpg

Sroda, 12 września 2018
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze