UWAGA !!!
Wykryto, iż właśnie używasz przeglądarki Internet Explorer 6.
W związku z tym, iż przeglądarka ta nie spełnia podstawowych standardów oraz zgodnie z zaleceniami producenta należy zaktualizować ją do nowszej wersji.
Dalsze przeglądanie naszej strony przy użyciu Internet Explorer 6 będzie powodowało nieprawidłowe wyświetlanie niektórych elementów.

ZAMKNIJ
 • data1
  Czwartek, 08 sierpnia 2013
  data2

  Zapraszamy na IV Europejskie Targi Produktów Regionalnych odbywające się w Zakopanem w dniach 10-12 sierpnia 2013r., gdzie Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” będzie jednym z wystawców wśród międzynarodowych i krajowych twórców ludowych i wystawców z branży gastronomiczno-spożywczej.

 • data1
  Czwartek, 08 sierpnia 2013
  data2

  Lokalna Grupa Działania "Partnerstwo na Jurze" zawiadamia, iż w dniu 12 sierpnia 2013r. oraz 16 sierpnia 2013r. biuro LGD będzie nieczynne ze względu na udział Lokalnej Grupy Działania "Partnerstwo na Jurze" w IV Europejskich Targach Produktów Regionalnych w Zakopanem.

 • data1
  Czwartek, 01 sierpnia 2013
  data2

  Zapraszamy do wzięcia udziału Koła Gospodyń Wiejskich w organizowanym przez Lokalną Grupę Działania „Partnerstwo na Jurze” i Starostwo Powiatowe w Chrzanowie w ramach imprezy „Chrzanolandia zaprasza na  … Ziemniaczysko pod Lipowcem” konkursie na  „Najciekawsze Stoisko”.

Piątek, 04 października 2019
Europa.eu
Leader
PROW
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”. Działalność Lokalnej Grupy Działania „Partnerstwo na Jurze” jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Zachodnia malopolska
Facebook
ZRZESZONE GMINY
Alwernia Babice Chrzanów Libiąż Trzebinia
BIP
NEWSLETTER
Najnowsze informacje o naborach, imprezach, szkoleniach prosto na Twój e-mail.
Kroppa
Projekt finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Partnerstwo Na Jurze